Szukaj w serwisie

Kategorie:

Narzędzia ręczne | Narzędzia malarskie | Narzędzia glazurnicze | Narzędzia murarskie | Piły i pilarki | Zrób to sam

(Po)ręczne piły do drewna Stanley

kategoria: Narzędzia ręczne
(Po)ręczne piły do drewna Stanley
(Po)ręczne piły do drewna Stanley

Piły kabłąkowe marki Stanley wyróżnia wąskie ostrze i duże zagęszczenie zębów, dzięki czemu idealnie nadają się do cięcia różnych rodzajów drewna: świeżego, mokrego i suchego.

Piły kabłąkowe znajdują swoje zastosowanie podczas cięcia drewna, a także miękkich metali. Szczególnie przydatne są podczas wykonywania różnych prac w ogrodzie czy w domowym warsztacie. Producent narzędzi marki Stanley posiada w ofercie trzy modele takich narzędzi: piłę kabłąkową do świeżego drewna (15-379), piłę kabłąkową PRO do świeżego i mokrego drewna (15-449) i piłę kabłąkową PRO do suchego drewna (15-529).

(Po)ręczne piły do drewna Stanley

Piły Stanley są odporne na zużycie i pozwalają na łatwe cięcie materiałów. Zaawansowana technologia hartowania zębów brzeszczotu gwarantuje, że narzędzia można użytkować bez obawy o szybkie stępienie - zęby pozostają ostre nawet do pięciu razy dłużej niż zęby tradycyjnych pił. Ponadto ich specjalne ułożenie ułatwia wykonywanie szybkich i precyzyjnych cięć zarówno wzdłuż, jak i w poprzek włókien. Sztywne ramy pił kabłąkowych Stanley oraz precyzyjnie mocowany i ostry brzeszczot sprawiają, iż piły dobrze poruszają się nawet w mokrym i twardym materiale i nie wyginają się na boki.

(Po)ręczne piły do drewna Stanley

Łatwa obsługa i bezpieczeństwo pracy wyróżniają piły kabłąkowe Stanley na tle produktów konkurencyjnych. Wymiana brzeszczotów jest prosta i trwa tylko kilka chwil, ponieważ uchwyt został tak skonstruowany by można było mocować do niego brzeszczoty bez użycia innych narzędzi. Natomiast odpowiednio wyprofilowana rękojeść wyposażona w osłonę, zabezpiecza dłoń przed zranieniem.

  • Ceny:
  • 15-379 - od: 32 PLN
  • 15-449 - od: 45 PLN
  • 15-529 - od: 45 PLN


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

autor: edek
dn. 06.02.2017 godz. 15:43:21
idealne do prac ogrodowych, nawet panie sobie z nią poradzą
Szukaj:

 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone