Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe

Tutaj jesteś: Aktualności / Temat na czasie

Chcesz ułatwić pracę na stanowisku? Zainwestuj w narzędzia pneumatyczne!

kategoria: Temat na czasie

Może trudno w to uwierzyć, ale niemal każdy obszar przemysłu chętnie wykorzystuje w codziennej pracy narzędzia pneumatyczne. To doskonała alternatywa dla poręcznych elektronarzędzi, których użycie nie jest wskazane w wielu przypadkach np. z uwagi na ryzyko powstania zwarcia i szybkiego zaprószenia ognia.

Napędzane sprężonym powietrzem urządzenia pneumatyczne są bardzo proste w obsłudze i wykazują wysoką odporność na przeciążenia. Ponadto cechuje je solidna konstrukcja oraz niskie koszty eksploatacji. Zaciekawiony? Poznaj bliżej kilka głównych kategorii narzędzi pneumatycznychz oferty specjalistycznego sklepu Atmo.com.pl.

Wybierz narzędzia pneumatyczne w sklepie Atmo

Specjalistyczny sklep Atmo od wielu lat zajmuje się sprowadzaniem z całego świata najlepszych narzędzi pneumatycznych. Obecnie w katalogu posiada kilkanaście kategorii tego rodzaju sprzętu. Do tego należy dodać zestaw akcesoriów oraz części zamiennych. W Polsce trudno o lepiej zaopatrzony sklep z narzędziami pneumatycznymi, dlatego właśnie na podstawie tej strony internetowej postanowiliśmy opisać kilka najpopularniejszych kategorii.

W sklepie Atmo dominują narzędzia, które zostały wyprodukowane w Azji. I nie ma w tym przypadku, ponieważ sprzęt japońskich czy tajwańskich przedsiębiorstw cechuje wysoka jakość. Rozpoznać ją można przede wszystkim po ergonomicznym kształcie ułatwiającym wielogodzinną pracę oraz zastosowaniu do produkcji wytrzymałych materiałów. Produkty takich marek jak Fuji, Nitto Kohki czy Vessel znane są na całym świecie ze swej niezawodności.

 

Które z nich cieszą się największym zainteresowaniem i są najchętniej kupowane przez klientów?

·     Klucze pneumatyczne

Stanowią doskonałe wyposażenie stanowiska pracy na linii montażowej oraz punktu naprawczego w warsztacie samochodowym. Umożliwiają w przeciągu sekund odkręcić nawet bardzo mocno przytwierdzoną nakrętkę lub połączenie gwintowe. Przy wyborze urządzenia należy zwrócić uwagę przede wszystkim na moc narzędzia pneumatycznegooraz rozmiar trzpienia. Ważnym kryterium jest także maksymalna prędkość obrotowa. Warto także rozważyć zakup klucza udarowego, który sprawdza się zwłaszcza przy montażu i demontażu konstrukcji stalowych maszyn i urządzeń.

 

·     Wiertarki pneumatyczne

To nie jest sprzęt, który można kupić w dyskoncie lub nawet w markecie ogólnobudowlanym. Wiertarek pneumatycznych nie używa się bowiem do niewielkich prac remontowych, lecz w przemyśle ciężkim. Podczas zakupów należy zwrócić uwagę, czy wybrany model jest wiertarką wolnoobrotową czy szybkoobrotową. Egzemplarze dostępne w sklepie Atmo są poręczne i dostosowane do pracy ciągłej.

 

·     Szlifierki pneumatyczne

Istnieje kilka rodzajów tych narzędzi pneumatycznych. W katalogu znajdują się zarówno szlifierki kątowe i oscylacyjne, jak i modele taśmowe, liniowe oraz trzpieniowe. Dobór produktu zależy więc głównie od rodzaju zadania, jakie potrafi dane urządzenie wykonać. Trzeba dodać, że w przeciwieństwie do modeli akumulatorowych, szlifierki pneumatyczne właściwie nadają się niemal wyłącznie do szlifowania.

 

Wymieniliśmy zaledwie kilka popularnych kategorii sklepu z narzędziami pneumatycznymiAtmo. Odwiedź stronę i przejrzyj pełną ofertą asortymentu.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone