Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe

Tutaj jesteś: Aktualności / Temat na czasie

Co zrobić, jeśli zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie

kategoria: Temat na czasie

Są sytuacje, gdy mimo posiadania działającego zamka, mimo posiadania kluczyka w dobrej kondycji i tak musimy skorzystać z usług profesjonalistów.

Znajdź zapasowy klucz samochodowy

Większość samochodów posiada co najmniej dwa kluczyki. Jeśli jesteś blisko domu i posiadasz taki kluczyk, problem masz z głowy. Gorzej, gdy do zatrzaśnięcia doszło 100, 300 czy 500 km od domu i nie ma Ci kto dostarczyć kluczyków lub czas dostarczenia byłby zbyt długi. Jednak gorzej, gdy…

Nie posiadasz kluczyka zapasowego? 

Bardzo drogą i najszybszą metodą jest siłowe dostanie się do samochodu, jednak jest to niebezpieczne dla zdrowia jak i dla samochodu. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wezwanie wykwalifikowanego ślusarza, który podejmie się awaryjnego otwierania samochodu.


Dzięki temu, iż w naszej pracy wykorzystujemy tylko profesjonalne narzędzia, masz pewność, że otwarcie samochodu nie będzie stanowiło dla nas problemu. Otworzymy Twój pojazd bez konieczności użycia metod siłowych, co zapobiegnie uszkodzeniu drzwi czy zamków. 


Pamiętaj, by wybierając firmę, która awaryjnie otworzy Twój pojazd, zwrócić uwagę na to czy posiada licencję policji - to gwarancja bezpieczeństwa!

Późna godzina, noc? Skorzystaj z usług całodobowych

 

Bez względu na to, gdzie jesteś - w centrum Warszawy, czy obrzeżach, nasz serwis zamków może przyjechać do Ciebie nawet w środku nocy. Dzięki funkcjonowaniu naszej firmy w systemie 24/7 możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasze usługi ślusarskie są w zdecydowanej większości przypadków mogą być wykonane na miejscu, co jeszcze bardziej skraca czas realizacji. W przypadku awaryjnego odblokowania samochodu nie musisz korzystać z drogich rozwiązań jak zbicie szyby, czy korzystanie z lawety. Cenimy sobie bezpieczeństwo naszych klientów i bezpieczeństwo ich pojazdów. Oferujemy różnorodne usługi ślusarskie i najszerszy zasięg w Warszawie i okolicach.powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone