Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe

Tutaj jesteś: Aktualności / Wydarzenia

Drugie spotkanie dystrybutorów marki Stanley

kategoria: Wydarzenia

Zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych to miejsce tegorocznego spotkania kluczowych dystrybutorów marki Stanley.

W dniach 30 września - 7 października 2010 r. odbyło się już drugie z cyklu spotkań dystrybutorów marki Stanley. W tym roku wyjazd szkoleniowo - integracyjny został zorganizowany na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Spotkania z dystrybutorami to inicjatywa, której celem jest zacieśnienie relacji z kooperantami oraz podziękowanie im za udaną współpracę. W tegorocznym wyjeździe udział wzięli przedstawiciele 5 głównych partnerów Stanley - Profix Sp. z o.o., NTB Sp. J., AN-VIS, PGN Sp. z o.o. oraz KOM

6 dniowy pobyt w stanie Kalifornia wypełniły liczne atrakcje. Rozpoczął się od wizyty w San Francisco, miasta słynącego z mostu Golden Gate i wyspy Alcatraz, gdzie przez 29 lat funkcjonowało więzienie o zaostrzonym rygorze. Podczas kolejnych dni uczestnicy zwiedzili kolebkę światowego hazardu - Las Vegas oraz drugą co do wielkości metropolię w USA, Los Angeles. Podczas wyprawy dystrybutorzy mieli także okazję spotkać filmowe sławy, spacerując po bulwarze gwiazd w Hollywood oraz wykąpać się w Oceanie Spokojnym u wybrzeży plaż Santa Monica i Venice.

„Wyjazd ze Stanley'em to szczególnie pięknie spędzony tydzień, pełny cudownych wrażeń, niesamowitych widoków i doznań innego świata." - wspomina uczestnik spotkania, Włodzimierz Kobus z firmy Profix Sp. z o.o. „Każdy dzień był inny, doskonale zorganizowany, w towarzystwie ludzi pełnych humoru, wspaniałych współtowarzyszy podróży. Jednym słowem niezapomniana przygoda i podróż w ciekawe i piękne miejsca Ameryki".

W ciągu sześciodniowego wyjazdu, uczestnicy zwiedzili nie tylko największe miasta Kalifornii, ale przede wszystkim obejrzeli przepiękne krajobrazy zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Dolina Yosemite położona na zachodnich zboczach gór Sierra Nevada, z najwyższymi w USA wodospadami, czy też Pustynia Mojave, będąca jednym z najgorętszych miejsc w Ameryce Północnej, to tylko niektóre z przystanków wycieczki. Dystrybutorzy w trakcie wyjazdu odwiedzili również zaporę Hoovera na rzece Kolorado, Zabriskie Point w Dolinie Śmierci, wypili piwo w słynnej restauracji Bagdad Cafe przy drodze Route 66, której długość liczy aż 3939 km, a także zjedli obiad w westernowymi miasteczku Calico Ghost Town.

Kolejna spotkanie dystrybutorów marki Stanley to tylko kwestia czasu. Szczegóły i lokalizacja są niespodzianką.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone