Szukaj w serwisie

Kategorie:

Pilarki | Wiertarki, młoty | Szlifierki, przecinarki | Myjki ciśnieniowe | Inne

Jednobiegowe wiertarki udarowe

kategoria: Wiertarki, młoty

Jednobiegowe wiertarki udarowe Black & Decker wyróżniają się bardzo dobrą relacją parametrów do ceny. Większość prac remontowych wymaga zastosowania odpowiednich elektronarzędzi. Aby wiercenie, wkręcanie i wykręcanie nie sprawiało problemów, firma Black & Decker poleca wiertarkę udarową 710 W (KR714CRESK), która charakteryzuje się wysoką mocą, ergonomią oraz bardzo dobrym wyważeniem.

Nowa generacja sieciowych wiertarek Black & Decker znajduje zastosowanie w pracach w drewnie, metalu, tworzywach oraz w murze. Została wyposażona w system odwracalnych szczotek. Takie rozwiązanie gwarantuje użytkownikowi wykorzystanie pełnej mocy (710 W) i momentu obrotowego (4,5 Nm) urządzenia, podczas wiercenia zarówno w prawo, jak i w lewo. Opcja tzw. lewych obrotów pozwala na łatwe wykręcanie wkrętów bądź wyprowadzenie zaklinowanego wiertła. Dodatkowo, zastosowanie w urządzeniu ulepszonego mechanizmu udarowego (47000 udarów/min) zwiększyło o 13% prędkość wiercenia w murze.

Wygodę użytkowania wiertarki udarowej Black & Decker podnosi manualna blokada wrzeciona, która zapewnia pewne osadzenie akcesoriów w uchwycie i bezproblemową wymianę końcówek. Komfort pracy urządzeniem zwiększa również dodatkowa rękojeść oraz czuły 2-palcowy spust, umożliwiający łagodne rozpoczęcie wiercenia i pełną kontrolę prędkości (0-2800 obr/min) w jego trakcie. Co więcej, ogumowana, ergonomiczna rękojeść ogranicza szkodliwe wibracje przenoszone na użytkownika, powstające w trakcie wiercenia. Na precyzję pracy wiertarką wpływa ogranicznik głębokości, dzięki któremu użytkownik może ustawić określoną głębokości wiercenia. Elektronarzędzie Black & Decker doskonale nadaje się do wiercenia w drewnie (maks. średnica wiercenia - 25 mm), stali i murze (maks. średnica wiercenia - 13 mm).


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

autor: uzi
dn. 06.02.2017 godz. 15:39:42
testowałem, polecam
Szukaj:

 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone