Szukaj w serwisie

Kategorie:

Pilarki | Wiertarki, młoty | Szlifierki, przecinarki | Myjki ciśnieniowe | Inne

Tutaj jesteś: Elektronarzędzia / Inne

Kanał pod instalację - szybkie i wygodne przygotowanie

kategoria: Inne

Wykonanie bruzdy jest jednym z najbardziej pracochłonnych elementów pracy instalatorskiej. Z myślą o fachowcach potrzebujących wydajnego elektronarzędzia marka GRAPHITE wprowadziła do swojej oferty bruzdownicę.

Bruzdownica GRAPHITE ułatwia wykonanie szczelin pod instalacje elektryczne lub hydrauliczne. Dzięki zastosowaniu wydajnego i stabilnego silnika o mocy 1320W wyposażone w dwie tarcze urządzenie na biegu jałowym osiąga prędkość 9000 obrotów/minutę. Odstęp pomiędzy tarczami jest stopniowo regulowany w zakresie 8-26 mm. Regulacji podlega również głębokość cięcia (8-30 mm) dzięki czemu możliwe jest dokładne dostosowanie jego parametrów do potrzeb roboczych.

W przypadku bruzdownicy GRAPHITE dużą uwagę przywiązano również do wygody użytkowania. Ergonomiczna, wykonana z ułatwiającego chwyt tworzywa rączka pozwala na łatwe kontrolowanie narzędzia. Wyprofilowany czteropalcowy przycisk włącznika z blokadą przypadkowego włączenia zapewnia maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa. Dodatkowo, do bruzdownicy dołączany jest uchwyt umożliwiający oburęczne uchwycenie urządzenia. Elektronarzędzie GRAPHITE wyposażone zostało także w króciec pozwalający na przyłączenie odkurzacza przemysłowego, który automatycznie odsysa powstający podczas pracy pył i kurz. Całość dostarczana jest w ułatwiającej transport i przechowywanie walizce.

Bruzdownica GRAPHITE posiada 2-letnią gwarancję oraz objęta jest szybkim programem serwisowym typu door-to-door.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone