Szukaj w serwisie

Kategorie:

Pilarki | Wiertarki, młoty | Szlifierki, przecinarki | Myjki ciśnieniowe | Inne

Polecany artykuł

Młotowiertarka Kress 1100 BMH-MAX - MAXymalna moc, ergonomia i cisza

kategoria: Wiertarki, młoty

Używanie przemysłowej wiertarki udarowej o dużej mocy kojarzy się większości z nas z ogłuszającym hukiem silnika. Jednak w naprawdę zaawansowanych technologicznie i przyjaznych użytkownikowi narzędziach odgłosy wydawane przez jednostkę napędową młotowiertarki można znacznie ograniczyć. Tak jest właśnie w przypadku 1100 BMH-MAX firmy Kress, nowości dostępnej w ofercie Lange Łukaszuk s.j.

Wysoka moc oraz wydajność młotowiertarki wcale nie musi iść w parze z trudnym do znesienia hałasem generowanym przez pracujące urządzenie. Przykładem może być 1100 BMH-MAX firmy Kress, która pomimo swoich doskonałych parametrów, generuje odgłos porównywalny ze zwykłą, amatorską wiertarką. Dodakowo, młotowiertarka 1100 BMH-MAX wyposażona została w system redukcji drgań występujących podczas wiercenia, co znacznie poprawia komfort pracy z tym urządzeniem.

Moc bez kompromisów

Młotowiertarka 1100 BMH-MAX firmy Kress wyposażona została w potężny silnik o mocy 1100 W, co przekłada się na wysoką wydajność urządzenia. Energia udaru, jaką dysponuje Kress 1100 BMH-MAX wynosi aż 9,5 J. Daje to możliwość uzyskania wibracji na poziomie 10,5 m/s2 przy wierceniu udarowym oraz 9,2 m/s2 w przypadku dłutowania, co pozwala na bezproblemową pracę nawet w przypadku tak trudnego materiału, jakim jest beton. Jednak produkt firmy Kress to nie tylko doskonała wydajność, ale również wysoki komfort pracy. Dzięki pionowemu ustawieniu napędu całe urządzenie jest świetnie wywarzone, co na pewno nie jest bez znaczenia podczas długotrwałej pracy.

Młotowiertarka 1100 BMH-MAX posiada uchwyt SDS-Max co pozwala na szybką i wygodną wymianę narzędzi. Dodatkowo zapewnia to odpowiednią stabilność wierteł i dłut, bez względu na rodzaj wykonywanej pracy. Urządzenie wyposażone jest również w przełącznik trybu pracy, dzięki któremu użytkownik może dokonać wyboru pomiędzy wierceniem z udarem lub samym kuciem, co czyni z 1100 BMH-MAX marki Kress nie tylko wydajne, ale też uniwersalne narzędzie. Kolejnym plusem tego urządzenia jest osobna regulacja obrotów w zakresie od 235-500 obr./min. Uniezależnienie tej regulacji od przycisku włączającego pozwala utrzymać stałą prędkość obrotową, bez konieczności kontrolowania nacisku dłoni, co doskonale spwadza się w przypadku długich wierceń. By uniknąć zmęczenia dłoni, firma Kress wyposażyła 1100 BMH-MAX w antywibracyjną rękojeść z ogranicznikiem głębokości wiercenia. Co więcej, uchwyt ten można obracać w zakresie pełnych 360 st. co daje pełną swobodę w dopasowaniu ustawienia młotowiertarki do indywidualnych preferencji użytkownika.

Firma Kress zadbała, by nie tylko praca z urządzeniem była bardzo komfortowa. Młotowiertarkę 1100 BMH-MAX otrzymujemy bowiem w profesjonalnej walizce, w której znajdziemy wspomniany wcześniej antywibracyjny uchwyt oraz smar do wierteł i dłut. Pozwala to znacznie ułatwić zarówno przechowywanie, jak i transport urządzenia.

Poza wydajnością i komfortem pracy, młotowiertarka 1100 BMH-MAX ma jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę, czyli cenę. Firma Kress udowadnia w ten sposób, że doskonały sprzęt budowlany wcale nie musi być najdroższy, a użytkownik chcący dokonać zakupu za rozsądną cenę, wcale nie musi rezygnować z najwyższej jakości.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone