Szukaj w serwisie

Kategorie:

Pompy i przepompownie | Elektronarzędzia | Elektronika | Agregaty prądotwórcze | Kompresory

Młoty wyburzeniowe DeWalt

kategoria: Elektronarzędzia
Młoty wyburzeniowe DeWalt
Młoty wyburzeniowe DeWalt

Nowe młoty wyburzeniowe DeWALT, w klasie wagowej 16 kg, to profesjonalne urządzenia przeznaczone do najcięższych prac budowlanych. Wykorzystane przez producenta technologie zwiększają ich niezawodność oraz podnoszą efektywność pracy i komfort użytkowania.

DeWALT poszerza swój asortyment o nową gamę młotów wyburzeniowych w klasie do 16 kg. Obejmuje ona dwa modele: D25960K i D25961K. Urządzenia te zostały stworzone z myślą o fachowcach, dla których najważniejsze są komfort, trwałość i łatwość obsługi. Maszyny DeWALT idealnie nadają się do niszczenia i burzenia fundamentów, usuwania nawierzchni drogowych oraz kruszenia konstrukcji z betonu, cegieł czy też skał.

Nowe młoty wyburzeniowe zostały wyposażone w zaawansowane i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Posiadają wytrzymałe silniki o doskonałej wydajności, dostarczające moc niezbędną do wykonywania najcięższych prac budowlanych, lekką konstrukcję oraz energię udaru wynoszącą 35J wg standardu stowarzyszenia EPTA z 05/2009 - mówi Tomasz Szczygieł, specjalista ds. marketingu handlowego marki DeWalt.

Dodatkowym udogodnieniem, zwiększającym komfort i podnoszącym efektywności pracy, jest amortyzowana rękojeść.

Nowe urządzenia posiadają mocne silniki o mocy 1600W, zapewniające 1450 udarów na minutę i unikalne połączenie energii uderzenia z częstotliwością uderzeń na minutę, które gwarantują użytkownikowi szybkie i wydajne wykonanie zaplanowanej pracy wyburzeniowej. Aby polepszyć komfort i kontrolę pracy urządzenia wyposażone zostały w aktywny system tłumienia drgań (AVC), który umożliwia operatorowi wygodną obsługę narzędzia, nawet podczas dłuższych zastosowań. Dzięki systemowi AVC, poziom szkodliwych drgań obniżył się do 6,8 m/s², co według aktualnych norm prawnych wydłuża dopuszczalny czas efektywnej pracy młotem.

Nowe młoty wyburzeniowe DeWALT'a posiadają także funkcję łagodnego rozruchu umożliwiającą rozpoczęcie kucia bez tak zwanego "wędrowania" dłuta. Narzędzia wyposażone zostały w standardowe uchwyty sześciokątne, 28mm w modelu D25960K i 30mm w D25961K. Oprócz tego młoty posiadają wielopozycyjną rękojeść boczną, co umożliwia wygodną pracę w każdych warunkach. Zaletą młotów są także zwarta, smukła obudowa, która pozwala na dostęp do ciasnych miejsc oraz mocny kufer, który ułatwia wygodny transport.

  • Ceny poszczególnych urządzeń:
  • D25960K: 5950 zł
  • D25961K: 5695 zł

 


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

autor: udek
dn. 07.02.2017 godz. 10:23:49
Mnie przekonuje fakt,iż jest zamortyzowana rękojeść.
Szukaj:

 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone