Szukaj w serwisie

Kategorie:

Hydraulika | Pneumatyka | Elektryka | Motoryzacja | Szafki narzędziowe | Ogrodnictwo

Tutaj jesteś: Narzędziownia / Hydraulika

Nowa linia narzędzi Stanley dla hydraulików

kategoria: Hydraulika
Nowa linia narzędzi Stanley dla hydraulików
Nowa linia narzędzi Stanley dla hydraulików - automatyczny obcinak do rur

Firma Stanley rozbudowuje swoją ofertę o nową gamę narzędzi do nowoczesnych instalacji hydraulicznych. Przy ich projektowaniu zwrócono szczególną uwagę na jakość oraz niezawodność.

Firma Stanley rozszerzyła swoją ofertę o nową linię narzędzi niezbędnch do domowych prac hydraulicznych. Wśród nowości są różnego rodzaju obcinaki do rur miedzianych i rur z tworzyw sztucznych, klucze do montażu armatury oraz giętarki. Narzędzia zostałystworzone z myślą o wszelkich pracach przy instalacjach wodno - sanitarnych w kuchni i łazience, podczas których zawsze potrzebujemy coś przyciąć, zgiąć lub połączyć.

Nową linię produktów Stanley otwiera automatyczny obcinak do rur, który umożliwia szybkie i łatwe cięcie rur miedzianych o stałej średnicy (15 mm lub 22 mm). Po cięciu za pomocą obcinaka Stanley powierzchnia rury pozostaje gładka i gotowa do wykonania spoiny. Dzięki temu możliwe jest szybkie i dokładne cięcie bez konieczności korekty obrabianych powierzchni. Narzędzie jest bardzo proste w użyciu. Posiada automatyczną regulację docisku, a w celu wykonania cięcia wystarczy je docisnąć do rury i przekręcić. Jest dostępny w dwóch rozmiarach: do rur o średnicy 15 mm i 22 mm.

Kolejny produkt z nowej linii Stanley to uniwersalny klucz nastawny do montażu armatury. Klucz automatycznie dopasowuje się do nakrętki umożliwiając pracę w trudnodostępnych miejscach. Uchylne pokrętło znacznie ułatwia dokręcanie. W celu zabezpieczenia przed korozją, narzędzie zostało pokryte chromowaną powłoką.

Uniwersalny klucz nastawny do montażu armatury
Uniwersalny klucz nastawny do montażu armatury

W grupie nowych produktów jest także mini giętarka do rur. Narzędzie to może być wykorzystywane do gięcia rur miedzianych, używanych zwykle w systemach centralnego ogrzewania i samochodowych układach hamulcowych. Giętarka posiada podziałkę kątową zaginanego elementu, która umożliwia ustawienie odpowiedniego kąta. Odlewny korpus sprawia, że narzędzie jest bardzo wytrzymałe, a dzięki radełkowanej rękojeści nie wyślizgnie się nam z dłoni podczas pracy. Produkt ten umożliwia wyginanie rur o małej średnicy (6 mm, 8 mm i 10 mm). W ofercie dostępna jest także giętarka do zaginania rur o większej średnicy.

Mini giętarka do rur
Mini giętarka do rur

  • Cena poszczególnych narzędzi:
  • Automatyczny obcinak do rur - 70 PLN
  • Klucz do montażu armatury - 70 PLN
  • Mini giętarka do rur - 88 PLN


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

autor: edek
dn. 07.02.2017 godz. 10:45:37
przydatne do drobnych prac naprawczych
Szukaj:

 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone