Szukaj w serwisie

Kategorie:

Narzędzia ręczne | Narzędzia malarskie | Narzędzia glazurnicze | Narzędzia murarskie | Piły i pilarki | Zrób to sam

Opalarka - praktyczne elektronarzędzie

Opalarka to praktyczne elektronarzędzie, znajdujące zastosowanie m. in podczas usuwania powłok malarskich i lakierniczych. Wybierając tego typu urządzenie warto zwrócić uwagę na najnowszą propozycję renomowanej marki narzędziowej GRAPHITE.

W sklepach narzędziowych pojawiła się nowa opalarka marki GRAPHITE. Urządzenie o mocy 2000W posiada 3-stopniową regulację temperatury (25˚C/80-600˚C/80-600˚C) i prędkości przepływu powietrza (350/350/550 l/min). Na drugim i trzecim biegu opalarka pozwala na płynną regulację temperatury. Konstrukcja elektronarzędzia umożliwia pracę w pozycji pionowej co znacząco ułatwia i rozszerza zakres prac. W trosce o bezpieczeństwo opalarka została wyposażona w bimetalowy bezpiecznik uniemożliwiając uszkodzenie spowodowane przegrzaniem. Wygodne korzystanie z opalarki GRAPHITE zapewnia ogumowana, miękka rękojeść. Czteropozycyjny, intuicyjnie umieszczony włącznik pozwala na szybką zmianę trybu pracy za pomocą jednej ręki.

Do opalarki dołączony został skrobak z rączką oraz 4 dysze umożliwiające dostosowanie elektronarzędzia do różnego rodzaju prac. Masa urządzenia to zaledwie 0,9 kg.

Nowa opalarka marki GRAPHITE stworzona została z myślą o wymagających użytkownikach, którym umożliwi wydajną, dokładną, a także bezpieczną pracę.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone