Szukaj w serwisie

Kategorie:

Pilarki | Wiertarki, młoty | Szlifierki, przecinarki | Myjki ciśnieniowe | Inne

Pewne cięcie płytek

Producent profesjonalnych elektronarzędzi, firma DeWALT, proponuje glazurnikom nowoczesne, dokładne i wszechstronne narzędzie pracy - ręczną przecinarkę do płytek ceramicznych DWC410.

Ręczna przecinarka DeWALT do materiałów ceramicznych i budowlanych z systemem wodnego chłodzenia tarczy diamentowej znajduje zastosowanie przy cięciu terakoty i glazury, a także w procesie obróbki kamienia oraz wyrobów betonowych. Swoją uniwersalność zawdzięcza mocnemu silnikowi (1300 W), osiągającemu 13000 obr/min oraz wysokiej klasy tarczy diamentowej 110 mm o ciągłej krawędzi, która pozwala na cięcie materiałów na głębokość do 34 mm. Przecinarkę DeWALT wyróżnia wysoka precyzja cięcia zarówno w standardowym ułożeniu urządzenia, jak również podczas cięcia ukosowego pod kątem do 45°. Ponadto, maszyna dzięki obiegowi wody w układzie chłodzenia tarczy diamentowej minimalizuje zapylenie powstające podczas pracy (kurz pochłaniany jest przez cząsteczki płynu).

Elektronarzędzie DeWALT zostało zaprojektowania tak, aby jego obsługa była maksymalnie intuicyjna i nie sprawiała żadnych problemów. Funkcjonalność przecinarki podnosi ustawialna stopa, która pozwala na szybką zmianę głębokości cięcia oraz system szybkozaciskowego ustawiania kąta i głębokości cięcia. DeWALT zadbał również o łatwy serwis narzędzia dzięki zaprojektowaniu obudowy w taki sposób, by dostęp do szczotek silnika nie zajmował więcej niż kilka minut. Co więcej, przecinarka wyposażona jest w blokadę wyłącznika, która ogranicza zmęczenie podczas dłuższych cięć.

Mała waga urządzenia, wynosząca 3 kg, oraz nieduże rozmiary (252 x 166 mm) sprawiają, że przecinarka DeWALT jest poręczna, przez co praca nią jest jeszcze bardziej precyzyjna. Jako wyposażenie standardowe do przecinarki dołączona jest tarcza diamentowa 110 mm do cięcia na sucho i na mokro, przewód dostarczający wodę oraz narzędzia do wymiany tarczy. Każdy użytkownik przecinarki DWC410 otrzymuje rok bezpłatnych przeglądów oraz rok tradycyjnej gwarancji.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

autor: condi
dn. 06.02.2017 godz. 15:38:58
chętnie bym zobaczył jak działa
Szukaj:

 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone