Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe

Tutaj jesteś: Aktualności / Temat na czasie

RENOFIX RG 130 E Festool - szlifierka z osprzętem diamentowym

kategoria: Temat na czasie
obrazek aktualności
Szlifierka z osprzętem diamentowym RENOFIX RG 130 E jest idealna do usuwania twardych materiałów i zapewnia wysoką wydajność ścierania.

Uciążliwa praca, pył i wysiłek - tak można opisać wszelkiego rodzaju prace remontowe i renowacyjne. Szlifierki RENOFIX z głowicami diamentowymi to optymalna propozycja dla profesjonalistów, stworzona do usuwania powłok praktycznie każdego rodzaju.

Moc Szlifowania

Remonty i renowacje często wiążą się z dużym nakładem pracy. Usuwanie tynków, klejów, farb i innych powłok jest zazwyczaj uciążliwe i odbywa się z wykorzystaniem młotowiertarek lub szlifierek kątowych. Festool oferuje wygodniejsze rozwiązanie: szlifierkę z osprzętem diamentowym RENOFIX RG 130. W połączeniu z odpowiednim odkurzaczem mobilnym CTM 36 E AC HD jest ona idealnym narzędziem do usuwania betonu, jastrychów i powłok na twardych podłożach. Dzięki opatentowanej spirali odciągowej możliwe jest uzyskanie doskonałych wyników odsysania.

zdjecie
Specjalista do twardych podłoży
Odchylany bez użycia narzędzi segment umożliwia pracę blisko krawędzi a specjalny ogranicznik sprawia, że uszkodzenie ściany jest wykluczone. Silnik o mocy 1 600 W i regulacja prędkości obrotowej umożliwiają szybkie ścieranie i sprawny postęp prac. Sprężysty wieniec szczotek oraz opatentowana spirala odsysająca gwarantują doskonałe wyniki prac. Dzięki segmentom o wysokości 7 mm oraz optymalnie dopasowanym mieszankom diamentów, Festool oferuje narzędzia robocze o długiej żywotności, które pozwalają znacznie szybciej osiągnąć zamierzony efekt pracy. Dostarczany w zestawie stół prowadzący umożliwia płynną regulację głębokości szlifowania. Festool oferuje szeroki zakres wyposażenia systemowego do szlifierki RENOFIX, w tym tarcze diamentowe i różnorodne materiały szlifierskie.

Czystość aż po samą krawędź

zdjecie
Specjalista do twardych podłoży
Szlifierki do renowacji są wspomagane przez nową generację odkurzaczy CTL 36 E AC HD oraz CTM 36 E AC HD o wysokiej wydajności odsysania. Oba te odkurzacze są zaopatrzone w system czyszczenia filtra „Auto Clean" oraz płynną regulację siły ssania. Charakteryzują się wygodnym odsysaniem pyłu podczas pracy i łagodnym rozruchem a pojemność zbiornika to aż 36 litrów. Bogaty zakres wyposażenia do odkurzaczy gwarantuje doskonałe efekty wyposażenia.

Ten jedyny w swoim rodzaju system renowacji stano¬wi oszczędną, a zarazem wygodną alternatywę dla uprzednio stosowanych metod remontów i renowacji podłóg, ścian i sufitów. Wraz z uniwersalnym wyposa¬żeniem i jednostką odsysającą pył tworzy unikalny na rynku system.

  • Zasadnicze cechy techniczne RENOFIX RG 130 E Festool:
  • Szlifierka o idealnej prędkości obrotowej do narzędzi diamentowych
  • Szybki postęp prac dzięki silnikowi o mocy 1600 W
  • Praca blisko krawędzi ściany dzięki odchylanemu segmentowi
  • Szybka i bezpieczna praca przy ścianie z wbudowanym ogranicznikiem przyściennym
  • Skuteczne odsysanie pyłu i automatyczne uszczelnienie wieńcem szczotek
  • Uchwyt dodatkowy VIBRASTOP, regulowany bez użycia narzędzi


Więcej informacji można uzyskać na stronie www.festool.pl/renofix


Źródło zdjęć: Festool GmbH


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone