Szukaj w serwisie

Kategorie:

Hydraulika | Pneumatyka | Elektryka | Motoryzacja | Szafki narzędziowe | Ogrodnictwo

Szafka narzędziowa NEO 84-205

kategoria: Szafki narzędziowe

Dobra wiadomość dla wszystkich tych którzy lubią mieć w swoim garażu porządek i wszystkie narzędzia pod ręką. Producent profesjonalnych narzędzi warsztatowych NEO wprowadził do oferty nową praktyczną i estetyczną szafkę narzędziową.

Zaopatrzona w cztery szuflady i obszerną półkę z uchylnymi drzwiami szafka może unieść nawet do 250 kg narzędzi, a więc daje możliwość zebrania dużej ilości sprzętu w jednym miejscu. Wartym podkreślenia jest fakt, że szuflady posiadają prowadnice kulkowe, dzięki którym nawet z dużym obciążeniem otwierają i zamykają się niezwykle płynnie. Dzięki blokowanym kółkom z łatwością możemy szafkę przetransportować i ustawić bezpiecznie w dowolnym miejscu naszego warsztatu. Gumowa wykładzina w szufladach sprawia, że narzędzia nawet podczas transportu pozostają na swoim miejscu oraz ogranicza powstawanie rys i zadrapań. Centralny zamek umożliwia zamknięcie wszystkich szuflad jednym przekręceniem kluczyka dzięki czemu żadna z szuflad nie otworzy się samoczynnie. Szafka została utrzymana w charakterystycznej dla producenta atrakcyjnej grafitowo-pomarańczowej kolorystyce. Dzięki nowej szafce NEO z łatwością zachowasz ład i porządek w swoim warsztacie.

NEO to marka, która powstała w odpowiedzi na rosnący w Polsce segment profesjonalnych użytkowników, którzy wykonują najbardziej zaawansowane działania - głównie z zakresu prac mechanicznych, ale także budowlanych i dekoratorskich. Jej świeżość widać w zupełnie nowym spojrzeniu na rynek narzędzi, niespotykany dotąd wśród polskich marek.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone