Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe

Tutaj jesteś: Aktualności / Wydarzenia

V Spotkanie dystrybutorów marki Stanley

kategoria: Wydarzenia
obrazek aktualności
V Spotkanie dystrybutorów marki Stanley

Półwysep Florydzki znany z przepięknych plaż, cudownego krajobrazu i startu promów kosmicznych, był lokalizacją tegorocznego spotkania kluczowych dystrybutorów marki Stanley.

Piąte spotkanie polskich dystrybutorów było zarazem pierwszym po połączeniu się firmy Stanley z firmą Black&Decker. Zorganizowano je na wschodnim wybrzeżu USA, gdzie dzięki współpracy marki Black&Decker z Narodową Agencją Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej (NASA), skonstruowano specjalną serię narzędzi akumulatorowych, przeznaczonych do pracy w przestrzeni kosmicznej. Zjazd miał przede wszystkim wymiar szkoleniowy. Część merytoryczna poświęcona była prezentacji nowych produktów marki Stanley oraz podsumowaniu kończącego się roku 2011. Tradycyjnie do udziału zaproszono przedstawicieli głównych partnerów Stanley - Profix Sp. z o.o., NTB Sp. J., AN-VIS, PGN Sp. z o.o., EGA Spółka z o.o., ELMET S.A. oraz KOM SP. z o.o.

Powszechnie wiadomo, że projektanci Stanley'a nieustannie doskonalą swoje produkty i poza nowymi pozycjami wprowadzanymi corocznie do oferty, ulepszają istniejące wzory o nowe funkcje oraz poprawiają pozostałe cechy. Istotną częścią paneli konferencyjnych była prezentacja nowości produktowych marki Stanley. Przedstawiono narzędzia do płyt gipsowo-kartonowych, niezawodne narzędzia do domowych prac hydraulicznych oraz wszystkie inne zmiany w ofercie, które czekają klientów. Uczestnicy spotkania mieli także okazję odwiedzić lokalne salony techniczne i narzędziowe oraz uzyskać informacje jak funkcjonuje dystrybucja i sprzedaż produktów Stanley w innych rejonach świata.

Pobyt w USA, kraju, w którym narodziła się marka Stanley, oprócz prezentacji i szkoleń produktowych wypełniły także liczne atrakcje. Zwiedzanie rozpoczęto od Półwyspu Florydzkiego, znanego jako miejsce startu promów kosmicznych oraz najdalej wysunięty na południe obszar Stanów Zjednoczonych. Pierwszą atrakcją było Centrum Kosmiczne NASA na Przylądku Canaveral a kolejną Miami Beach - najbardziej znany na Florydzie ośrodek wypoczynku i rozrywki. Miasto to, częściowo zasiedlone przez kubańskich imigrantów, jest obecnie modnym miejscem zamieszkania znanych i bogatych przedstawicieli filmu, biznesu i sportu. Przejeżdżając dalej urokliwą drogą w stronę przylądka Key West, przedstawiciele dystrybutorów i pracownicy firmy Stanley Black&Decker, odwiedzili Park Narodowy Everglades gdzie można zobaczyć żyjące w swoim naturalnym środowisku aligatory. Ostatnim punktem tegorocznej edycji meetingu był rejs po archipelagu Bahama z przystankiem na wyspie Grand Bahama.

Spotkanie dystrybutorów marki Stanley odbyło się w dniach 11 - 19 listopada 2011 r., a kolejna edycja to tylko kwestia czasu. Szczegóły i lokalizacja jak zwykle będą niespodzianką.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone