Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe

Tutaj jesteś: Aktualności / Wydarzenia

Viessmann oblegany na POLEKO

kategoria: Wydarzenia

Od 23 do 26 listopada w Poznaniu trwały największe w Polsce targi POLEKO poświęcone rozwiązaniom proekologicznym, a w szczególności odnawialnym źródłom energii. Stoisko firmy Viessmann przez cały czas było licznie odwiedzane przez inwestorów zainteresowanych nowoczesnymi, efektywnymi systemami grzewczymi.

Podczas POLEKO wystawcy z całej Polski prezentowali swoje usługi oraz produkty, których zastosowanie przyczynia się do ochrony klimatu oraz środowiska naturalnego. Na targach tych nie mogło również zabraknąć firmy Viessmann, lidera branży grzewczej, który wyznacza kierunki rozwoju technik grzewczych w zakresie zwiększonego wykorzystania OZE oraz efektywnego wykorzystania surowców kopalnych. To właśnie pomarańczowo srebrne stanowisko firmy Viessmann każdego dnia przyciągało tłumy odwiedzających. Wśród nich znaleźli się inwestorzy indywidualni, ale również przedstawiciele samorządów, gmin i instytucji publicznych zainteresowani modernizacją systemu grzewczego w oparciu o OZE.

Na blisko 100 metrowym stosiku firmy Viessmann miały swoją pierwszą odsłonę nowości, które już od 2011 roku będą dostępne na rynku polskim. Wśród nich znalazły się takie urządzenia jak: pompa ciepła powietrze/woda Vitocal 200-S, pompa ciepła solanka/woda dla większych instalacji Vitocal 300-G, kolektory słoneczne: Vitosol 300-T i Vitosol 300-F oraz kolektor dla większych powierzchni DIS, kocioł na biomasę Koeb, nowatorski model instalacji na biogaz Schmack oraz najnowszy kocioł kondensacyjny Vitocrossal 300 CU3A (26-60 kW). Każdy z zainteresowanych mógł zapoznać się z pełną ofertą produktów oraz usług przedsiębiorstwa Viessmann, jak również porozmawiać ze specjalistami na temat technologii oraz efektywności danego systemu grzewczego ogólnie oraz w kontekście planowanej inwestycji.

W ubiegłym roku targi POLEKO odwiedziło ponad 21 tysięcy osób. W tym roku było podobnie. Taka liczba zwiedzających to niepowtarzalny potencjał biznesowy, ale również edukacyjny. To właśnie podczas POLEKO prowadzone były dyskusje na temat efektywności, a także opłacalności ekonomicznej związanej z wykorzystaniem OZE. Firma Viessmann wzięła udział w imprezie towarzyszącej targom - Salonie Czystej Energii zorganizowanej wraz z redakcją magazynu Czysta Energia podczas którego odbywały się dyskusje na temat białej energii, jak również w Globie pełnym Energii zorganizowanym wraz z redakcją magazynu Glob-Energia. Ta ostatnia impreza odbywała się w pomarańczowym namiocie Matrix firmy Viessmann, w którym m.in. Tomasz Zubilewicz - prezenter i dziennikarz stacji TVN i TVN Meteo, prowadził wywiady z pierwszym w Polsce właścicielem domu na wodzie, domu okrągłego, czy właścicielem myjni zasilanej energią słoneczną.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO na trwałe zapisały się w kalendarzu najważniejszych imprez poświęconych działaniom i produktom zmierzającym poprawie oraz ochronie środowiska naturalnego. W tym roku odbyła się już XXII edycja targów.

Profil Grupy Viessmann

Grupa Viessmann jako wiodący producent systemów techniki grzewczej oferuje kompletny program do indywidualnych rozwiązań z efektywnymi systemami dla wszystkich nośników energii i obszarów zastosowań, od domów jednorodzinnych, poprzez duże budynki mieszkalne, aż do obiektów usługowych i przemysłowych oraz lokalnych sieci ciepłowniczych. Założone w 1917 r. przedsiębiorstwo rodzinne zatrudnia na całym świecie 8 600 pracowników, a jego łączne obroty wynoszą około 1,7 miliarda EURO. Viessmann jest nastawiony na działalność na całym świecie, posiada 16 zakładów w Niemczech, Francji, Kanadzie, Polsce, na Węgrzech, w Austrii, Szwajcarii i w Chinach oraz organizacje dystrybucji w 37 krajach i 120 oddziałów handlowych.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone