Szukaj w serwisie

Kategorie:

Pilarki | Wiertarki, młoty | Szlifierki, przecinarki | Myjki ciśnieniowe | Inne

Wiertarka udarowa Worx Revolver WT301KE - czapki z głów, panowie...

kategoria: Wiertarki, młoty
Wiertarka udarowa Worx Revolver WT301KE - czapki z głów, panowie...
Wiertarka udarowa Worx Revolver WT301KE - czapki z głów, panowie...

Absolutna nowość na polskim rynku! Marzenie każdego domowego majsterkowicza, a spełnienie marzeń wszystkich profesjonalistów. Dzięki firmie Proma Polska, wyłącznemu dystrybutorowi marki Worx w Polsce, dostajemy szansę zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie produkcji elektronarzędzi i ergonomii pracy. Wszystko, co najlepsze dla profesjonalnego wykonawcy, w jednym wyjątkowym urządzeniu - wiertarce udarowej Worx WT301KE z rewolucyjnym systemem Revolver!

Marka Worx, od momentu powstania, rozpoczęła rewolucję w dziedzinie produkcji elektronarzędzi. Największą zaletą jej produktów jest wyjątkowy pomysł, jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie techniczne. To czyni markę Worx prawdziwą perłą pośród innych producentów narzędzi najwyższej klasy.

Wiertarka udarowa Worx Revolver WT301KE należy do rewolucyjnej linii urządzeń opartych na systemie Revolver. Jest to połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zwiększających efektywność i ergonomię pracy. Specjaliści i architekci marki Worx wychodzą od potrzeb, by przejść do nowatorskiego projektu urządzenia, które poddają serii testów efektywności, trwałości i bezpieczeństwa. W efekcie tych wysiłków powstają najwyższej jakości narzędzia posiadające wiele opatentowanych rozwiązań. Dlatego wiertarka Worx Revolver WT301KE tak bardzo różni się od wszystkich innych elektronarzędzi obecnie dostępnych na rynku.

Innowacyjność, czyli efektywność i ergonomia

Innowacyjnym, opatentowanym rozwiązaniem urządzeń linii Worx Revolver jest rotacyjny, owalny uchwyt, który można dostosować do pozycji pracy użytkownika. To rozwiązanie, w połączeniu z wygodnym uchwytem wspomagającym, maksymalizuje precyzję, efektywność i komfort pracy, minimalizując przy tym wysiłek wkładany w wiercenie oraz ryzyko kontuzji stawów i kręgosłupa.

Wiertarka udarowa Worx Revolver WT301KE została stworzona z technologicznie najwyższej jakości komponentów. Posiada nowoczesny silnik o mocy 710 W, który - w odróżnieniu od klasycznego, poziomego ułożenia - został przesunięty w kierunku pionowym. Dzięki temu rozwiązaniu, środek ciężkości urządzenia został zoptymalizowany, co - w połączeniu z ruchomym uchwytem - znacznie zmniejsza wysiłek użytkownika wkładany w pracę oraz nadaje narzędziu nowoczesną, stylową bryłę. Linia i kształt projektu wiertarki Worx Revolver jest dziełem włoskich mistrzów designu, co nie trudno przeoczyć trzymając elektronarzędzie w dłoni.

Ponadto wiertarka marki Worx wyposażona jest w szybkomocującą głowicę z blokadą firmy Jacobs, która pozwala na mocowanie narzędzi o maksymalnej średnicy 13 mm. Dzięki temu urządzenie pozwala na wiercenie otworów do średnicy 13 mm w metalu, 20 mm w materiałach budowlanych (np. w cegle) i 35 mm w drewnie.

Wiertarka Worx Revolver WT301KE posiada również system prostej, bezserwisowej wymiany szczotek węglowych. Wyposażona jest w wyłącznik główny i ogranicznik głębokości zwiększający dokładność wiercenia. Dodatkowo w urządzeniu znajduje się płynna regulacja prędkości oraz możliwość lewego i prawego obrotu wrzeciona. Pozwala to na dostosowywaniu prędkości i mocy pracy wiertarki do konkretnych materiałów roboczych. Worx Revolver WT301KE ma przełącznik umożliwiający pracę z udarem lub bez. Ponadto uchwyty pokryte są 100% gumą (m.in. włącznik i uchwyt wspomagający), co stabilizuje chwyt i zwiększa komfort pracy, a długi, 3 m kabel w silikonowej oprawie znacznie zwiększa zasięg pracy.

Cały zestaw znajduje się w trwałej, gustownej walizce, której nie powstydzi się żaden profesjonalny wykonawca.

Firma Proma Polska, wyłączny dystrybutor urządzeń marki Worx na w Polsce, proponuje wyjątkowo długi, bo aż 5 letni program gwarancyjny na wszystkie narzędzia tej marki.

- Już w drugiej połowie maja 2008 r. - mówi Rafał Wójcicki, Dyrektor Handlowy firmy Proma Polska - kompletna oferta sprzętu marki Worx trafi do specjalistycznych sklepów narzędziowych w całym kraju.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone