Szukaj w serwisie

Kategorie:

Hydraulika | Pneumatyka | Elektryka | Motoryzacja | Szafki narzędziowe | Ogrodnictwo

Wózek i stół warsztatowy w jednym

kategoria: Szafki narzędziowe

Wózek i stół warsztatowy w jednym to najnowsza propozycja firmy Stanley. Pozwala utrzymać porządek wśród narzędzi oraz umożliwia zorganizowanie stanowiska pracy w każdym miejscu.

Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, wprowadził do sprzedaży nową propozycję. Jest to wózek warsztatowy wyposażony w liczne szuflady i przegrody, które umożliwiają segregowanie narzędzi i ułatwiają utrzymywanie porządku w miejscu pracy. Wózek został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych warsztatach, jednak jego funkcjonalność docenią także amatorzy majsterkowania, którzy posiadają bogaty zestaw narzędzi.

Podstawą konstrukcji wózka jest stabilny metalowy stelaż, który utrzymuje obciążenie nawet do 800 kilogramów, czyli ok. 15-20 kg na jedną szufladę. Aby ułatwić przemieszczanie warsztatu przy pełnym załadowaniu, wózek wyposażono w obrotowe koła o średnicy 125 mm, hamulec oraz szeroką poręcz zapewniającą pewny uchwyt. Wielkości 6 szuflad dostosowano do rodzaju chowanych w nich narzędzi. Wózek wyposażono w blat pokryty trwałym tworzywem, dzięki czemu sprawdza się on również jako stół warsztatowy. Centralny zamek umożliwia zabezpieczenie narzędzi, a także zapobiega niekontrolowanemu wysuwaniu szuflad podczas transportu wózka.

Jako uzupełnienie wyposażenia wózka warsztatowego firma Stanley oferuje pojedyncze moduły z narzędziami. Są one idealnie dopasowane do wymiarów szuflad i posiadają wgłębienia odpowiadające kształtom narzędzi. Moduły można zestawiać zgodnie z indywidualnymi potrzebami, a odpowiednio dobrane pozwalają skompletować bazowe wyposażenie warsztatu czy domowego stanowiska pracy. W sprzedaży dostępne są m.in. moduły z wkrętakami, szczypcami, kluczami płaskooczkowymi lub kluczami fajkowymi.

Wózek warsztatowy - wymiary: 50 x 97 x 73 cm.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone