Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe

Tutaj jesteś: Aktualności / Nowości rynkowe

Wyrzynarka brzeszczotowa Dremel Moto-Saw 2 w 1

kategoria: Nowości rynkowe
obrazek aktualności
Wyrzynarka brzeszczotowa Dremel Moto-Saw 2 w 1

Najnowsze narzędzie Dremel Moto-Saw jest kompaktową, łatwą w użyciu wyrzynarką brzeszczotową typu 2 w 1 przystosowaną do pracy stacjonarnej i jako narzędzie przenośne. Wyrzynarka umożliwia precyzyjne wykonywanie cięć w linii prostej oraz po dowolnej krzywej w różnych materiałach o grubości nawet do 18 mm. To idealna propozycja zarówno dla majsterkowiczów, jak i profesjonalnych stolarzy.

Dzięki dwóm trybom pracy zastosowanie urządzenia może być niezwykle zróżnicowane. W trybie stacjonarnym, gdy narzędzie jest zamocowane w podstawie, idealnie sprawdzi się w modelarstwie oraz przy różnego rodzaju kreatywnych projektach, takich jak wykonywanie drewnianych lub metalowych dekoracji czy wycinanie puzzli. Narzędzie znajdzie zastosowanie przy drobnych pracach remontowych, np. przy docinaniu ram okiennych, framug czy blatów z laminatu. Natomiast przejście do trybu ręcznego umożliwi wygodne i precyzyjne wycinanie szablonów, elementów modeli, a nawet sztukaterii czy paneli dekoracyjnych o dużych rozmiarach.

W przeciwieństwie do standardowych wyrzynarek brzeszczotowych, Dremel Moto-Saw jest narzędziem o niewielkich rozmiarach, a przez to łatwym w przechowywaniu nawet w warunkach domowych. Zastosowanie automatycznego mechanizmu napinania brzeszczotu i beznarzędziowego systemu mocowania akcesoriów sprawia, że ich montaż i demontaż nie wymaga żadnych dodatkowych kluczy. Poza tym narzędzie jest wyposażone w specjalne przyłącze umożliwiające podłączenie domowego odkurzacza, co zdecydowanie ułatwia utrzymać czystość i porządek w miejscu pracy. Ponadto systematyczne usuwanie kurzu powstałego w czasie pracy, gwarantuje optymalną wydajność urządzenia. Wygodę i precyzję w posługiwaniu się narzędziem Dremel Moto-Saw zapewniają również szyna prowadząca oraz stopka dociskająca, która unieruchamia cięty materiał, zarazem redukując wibracje. Dodatkowo przycisk do regulacji prędkości skokowej ułatwia dostosowanie pracy narzędzia do rodzaju przecinanego materiału.

W zestawie znajdują się trzy rodzaje brzeszczotów do precyzyjnego cięcia różnego rodzaju materiałów, np. miękkiego i twardego drewna, płyt kompozytowych, laminatów, PCW lub miękkich blach. Standardowy brzeszczot do drewna (MS51) pozwala wykonywać proste i krzywoliniowe cięcia o większym promieniu zaokrąglenia w materiale o grubości do 18 mm. Cięcia „z ręki" skomplikowanych kształtów o małym promieniu krzywizny w materiale do 12 mm grubości najlepiej wykonywać brzeszczotem do drewna do cięć precyzyjnych (MS52). Natomiast brzeszczot do metalu (MS53) idealnie sprawdzi się przy cięciu miękkich metali do 3 mm grubości.

  • Nowy Dremel Moto-Saw będzie dostępny w zestawie z akcesoriami:
  • 2 standardowymi brzeszczotami (MS51),
  • 2 brzeszczotami do cięć precyzyjnych (MS52),
  • 1 brzeszczotem do metalu (MS53).

Wyrzynarka brzeszczotowa Dremel Moto-Saw 2 w 1


Sugerowana cena detaliczna zestawu to ok. 530 zł. Zestaw Dremel Moto-Saw będzie dostępny na polskim rynku od początku października br.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

autor: emi
dn. 06.02.2017 godz. 15:31:19
Bardzo przydatne narzędzie :D
Szukaj:
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oNarzedziach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone